Bar Sznycelek - najlepszy bar z domowym jedzeniem w Łodzi

Prawdopodobnie najlepsze domowe obiady na wynos w Łodzi - Bar Sznycelek.

Informacja dla wszystkich którzy lubią dobre polskie i domowe jedzenie. 

Każdy kto w Łodzi jechał tramwajem linii 12 w okolicach Rektoratu Uniwersytetu Łódzkiego i Parku S. Staszica pewnie doskonale kojarzy żółty baner z napisem "Obiady domowe". 

Przez tyle lat ile mieszkam w Łodzi nigdy tam nie byłem, myśląc iż pewnie obiady są drogie i są małe porcje - oj jak bardzo się myliłem.

Odkąd zagościłem w tym miejscu pierwszy raz i zjadłem pyszny i co ważne wielki obiad (schabowy + surówka + barszcz ukraiński) bywam tam kilka razy w tygodniu. Smacznie, tanio i duże porcje, ai co ważne otwarte do bardzo późnych godzin nocnych - 3 w nocy.

Suuper rozwiązanie dla osób, którym nie chce się gotować a mają ochotę na naprawdę w domowy sposób przygotowane jedzenie. W sam raz zamiast o 2 w nocy zamawiać kolejną pizzę można zamówić wspaniałego schabowego z buraczkami i kompotem. Oczywiście jedzenia w nocy nie pochwalam ale jak mus to mus :)

Szkoda że tak późno zdecydowałem się na wizytę w tym miejscu ;-(  Dla wszystkich smakoszy scan ichniejszego menu.

Bar Sznycelek Łódź
Menu - Bar Sznycelek,
originally uploaded by Szymczak.


Bar Sznycelek w Łodzi  z obiadami domowymi
Łódź ul. Narutowicza 75a
tel. 42-678-57-50 - telefon nie jest już aktualny zaktualizuję wpis jak pozyskam nowy numer (a może ktoś się stołuje w Sznycelku i ma namiary?)

PS. u mnie nie zamówisz dań ze Sznycelka, ale będzie mi miło jak będziesz zaglądać na ten blog :)

Domowe jedzenie na wynos Łódź tu znajdziesz kilka innych propozycji.

Przeczytałeś tekst? Fajnie! Dzięki za czas który poświęciłeś. Podobało się? Kliknij więc Lubię to!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
comments powered by Disqus

Komentarze do wpisu "Bar Sznycelek - najlepszy bar z domowym jedzeniem w Łodzi":

1. Jiobel napisał(a):
13 lipca 2007, 23:52:48

Szkoda tylko, że w czasie roku akademickiego, w porze „po zajęciach” tak trudno się dopchać do lady, a potem znaleźć wolne miejsce… ;-)

To raz. Dwa – jak dla mnie zupełnie nie po drodze z mat-inf@uni do domu. Jeśli bliskość (albo inaczej – odległość) pozwala na komfortowe dotarcie do Manu, polecam ichniejszy salon restauracyjny i bar Fit Garden. Za nie dużo można zjeść też coś a`la domowe jedzenie.

A i tak najlepszym i chyba przeze mnie najbardziej lubianym wyjściem jest upichcenie czegoś. :-D

2. Piotr napisał(a):
13 lipca 2007, 23:54:40

Fakt jak się samemu zrobi to też spoko, ale nie zawsze jest czas i siły. W Sznycelku dowożą dopłata tylko 1,5 pln

3. Cactuar napisał(a):
10 października 2009, 01:42:00

świtne jadło !
polecam gorąco , mi smakuje , moim współlokatorą ( 7 os ) też , nasze pkoje są na was otwarte XD

4. Anonim napisał(a):
20 grudnia 2010, 20:04:41

super obiadki dobra cena tylko zeby dluzej podawali kopytka to by bylo super wielbiciel kluch :)hi hi

5. Corax napisał(a):
02 lutego 2011, 17:57:11

Zamowiliśmy telefonicznie. Pani przyjmująca zamówienie niezbyt miła; Pan co dostarczał wyglądał jak zombie i był zdziwiony, że ma wydac resztę 1,5 zł (on nie ma a wogle bo trzeba było się przygotować) Brak sztućców plastikowych i paragonu - "bo nie zamawialiśmy rachunku" Makabra!

6. takisobiegość napisał(a):
04 marca 2011, 14:52:50

Chyba maja juz dość klientów bo obsługa opryskliwa i wszystko z łaski robią,wiem że to nie 5 gwiazdkowa restauracja ale usmiech przy przyjmowaniu zamówień nie kosztuje. Jedzenie nie najgorsze,ale w tej cenie można zjeść lepiej w paru innych miejscach w Łodzi..

7. niunia880 napisał(a):
15 marca 2011, 03:43:09

jak widac taksowkarza sie w dupciach poprzewracalo wszystko im przeszkadza a moim zdaniem w sznycelku jest ok a ze rza ktos byl nie mily to moze mial zly dzien kazdemu sie zdarza ja nie narzekam na sznycelka jest super i daja dobrze zjesc i swiezo

8. takisobiegość napisał(a):
18 marca 2011, 11:16:39

Do niunia880 ; nie każdy takisobiegość to taksówkarz ty durna pipo

9. Peter napisał(a):
06 kwietnia 2011, 12:41:24

Ostatnio coś się popsuło, czuć starym olejem na kilometr, ceny też nie są już takie niskie jak kiedyś. Pozatym stołówka na osiedlu studenckim na ul. Lumumby jest 100 razy lepsza. Za 7,50 jest zupa, drugie danie, surówka i kompot i to naprawdę niezłe.

10. Lucas napisał(a):
10 maja 2011, 14:21:39

heh, 3 razy zadzwoniłem pod stary numer i się dodzwoniłem:)
Co do wpisu, że się jedzenie popsuło...hmmm nie wydaje mi się żeby dla stałych klientów robili jakąś "lipę".

Pozdrawiam

11. Luki napisał(a):
02 czerwca 2011, 11:52:42

Najgorsza Pizza jaka jadłem jak i rowniez najgorsze sosy do pizzy.blee

12. SS napisał(a):
05 czerwca 2011, 13:16:05

<a href="http://paznokcie-forum.pl">Paznokcie, tipsy, manicure </a>

13. siwy napisał(a):
25 lipca 2011, 20:30:04

Ten cennik to lipa ceny są inne. ą co do jedzenia to tak sobie. Koło mnie jest bar, za 9 zeta tak się na wcinam że podnieść się nie mogę i smakowe. Obsługa milutka zupa tylko 3.50 za drugie jakie byś nie wziął tylko 9 zeta spoko cena a wszystko to w barze
finezja koło orang plaza super .

14. janka1908 napisał(a):
19 października 2011, 21:09:44

obsługa to podstawa branży handlowo-usługowej,tutaj średnia.....potrawy-widziałam i jadłam lepsze ;)

15. koti83 napisał(a):
01 grudnia 2011, 03:24:11

no powiem wam jedzeníe git mozna sie najesc wzasadzie nawet przystepne ceny nawet w nocy mozna tam wpasc dlamnie ok

16. Pan Schabo napisał(a):
18 grudnia 2011, 15:17:37

Numer jest cały czas ten sam - 42 678 57 50 - nie róbcie ludziom z wody mózgu!

17. Pan Schabo napisał(a):
18 grudnia 2011, 15:18:34

Numer jest cały czas ten sam - 42 678 57 50 - nie róbcie ludziom z wody mózgu!
www.wiezieniezlycry.pl

18. borówka napisał(a):
27 stycznia 2012, 13:49:51

Ja często zamawiam jedzonko do domu ze "sznycelka". Pani przyjmująca zamówienia jest zupełnie sympatyczna, porcje zupełnie ok, może tylko niektóre rzeczy odrobinę za mało przyprawione ale to kwestia gustu- ja lubię tam karczek w czosnkowym sosie z surówką z buraków.Za 2 porcje z dowozem płacę 23zł, całkiem niedrogo. Zup już nie zamawiam, choc są bardzo smaczne bo...nie dalibyśmy rady zjeśc wszystkiego- są niesamowicie sycące i gęste. Czekam też krótko i wszystko jest gorące- no, mieszkam nie tak daleko wprawdzie. Ja zupełnie nie mam na co narzekac i polecam ten bar. Na ulotce z menu (poprosiłam o dostarczenie menu) jest też cennik pizzy z tego samego nr tel (duża margherita 16 zł)- ale nie zamawiałam jeszcze, więc nie mogę nic powiedziec.
A tel faktycznie cały czas ten sam...

19. Przemek napisał(a):
29 sierpnia 2012, 23:24:09

NOWY CENNIK
(już nie tak atrakcyjny)
http://imageshack.us/photo/my-images/341/sznycelek.jpg/

Zamówiłem (w dostawie - 10zł) nr13 czyli kotlet schabowy. Kotlet był mega duży. Dużo sałatki z czerwonej kapusty. Trochę przymało ziemniaków.
Wszystko bardzo smaczne.
Dodatkowy plus że mogą coś kupić w drodze. Przydatne. Nie powiem :-)
Dopóki sie nie popsują mają mnie za klienta.