Świat saun i nagości - sauna na Fali - fotki

Po ponad roku od uruchomienia obiektu - który wielokrotnie zachwalam na tym blogu - udało się zrobić z prawdziwego zdarzenia.
Wcześniej opowiadając komuś jak jest na Fali posiłkowałem się fotkami od Piotra, teraz widzę. że Fala dorobiła się całkiem fajnej galerii z "Świata saun" i to z "ludźmi w tle" co daje potencjalnemu klientowi wyobrażenie jak wygląda ta cześć obiektu.

Oczywiście na co dzień nikt nie chodzi tam owinięty ręcznikiem, rozumiem że na potrzeby galerii pracownicy Aquaparku zgodzili się na uwiecznienie swojego wizerunku w ręcznikach... :)
Potencjalny klient musi sobie zdawać sprawę że wymaganym strojem jest brak stroju, o czym świadczy napis na drzwiach wejściowych do "strefy saun".

Strefa nagości w świecie saun na Fali w Łodzi

I jest to miejsce przyjazne naturystom, jak również wszystkim saunowiczom, którzy saunują w sposób prawidłowy, czyli bez przysłowiowych gaci. Że saunowanie nago nie jest wymysłem naturystów i zboczeńców niech świadczy choćby fakt że sam producent saun podaje taki sposób korzystania z niej. O ile naturystów można by posądzić o krzewienie ducha naturystycznego poprzez saunę, to chyba takiemu producentowi sauny powinno być wszystko jedno jak ludzie saunują :)


"" - Wprowadzenie: dr med. I.Fritzsche i W.Fritzsche Zawiera przewodnik medyczny pn. ""


Na poniższych fotkach widać nie tylko jak wygląda strefa saun na Fali ale również jak fajnie i miło można spędzić czas w takim miejscu, fajnie się zrelaksować i odpocząć.

Strefa nagości w saunie


Sądzę że potencjalni klienci widząc takie zrelaksowane osoby jak w tym jakuzi poniżej szturmem pobiegną na Fale by odwiedzić osławiona strefę saun i będą to zarówno kobiety jak również faceci. I nie będzie już potrzeby wydzielania osobnego dnia dla Pań, które jak donoszę zaufane osoby i tak sie wstydzą same siebie bardziej niż obecnych na saunach facetów :))

Jackuzi na golasa - fajna sprawaZamieszczone fotografie pochodzą z strony Aquaparku Fala, oraz z oficjalnego bloga "o Fali"

Przeczytałeś tekst? Fajnie! Dzięki za czas który poświęciłeś. Podobało się? Kliknij więc Lubię to!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
comments powered by Disqus

1. Shoovi napisał(a):
26 marca 2009, 19:04:44

No super pomysł!

2. Piotr Szymczak napisał(a):
26 marca 2009, 19:06:27

juz dawno powinni dac takie foty, dotychczas bylo kilka fotek z pustymi saunami …. wiadomo golasów nie będą fotografować ale w ręcznikach czemu nie ….

3. inka napisał(a):
10 czerwca 2009, 10:45:38

ciekawy artykuł o saunie, polecam http://zdrowie.netbird.pl/?app=455

4. Piotr Szymczak napisał(a):
10 czerwca 2009, 10:49:29

cos nie tak z linkiem

5. Sauny napisał(a):
15 marca 2010, 23:33:02

Link już działa.